شرکت چرم شانی در سال 1375 با هدف حذف و ارتقا ارزش افزوده صنعت چرم و محصولات چرمی، ایجاد اشتغال در داخل کشور، عرضه مستقیم کلیه محصولات چرمی به هموطنان و با به کارگیری کلیه امکانات و توان بالقوه تاسیس گردیده است که به تولید انواع، کیف و کفش از برندهای روز دنیا مشغول به فعالیت می باشد. در سال پیش رو نیز در حال بهره بردن از تجارب طراحان و مهندسان بزرگ دنیا می باشد تا قدم مثبت دیگری در راستای بروزرسانی کارخانه صورت داده باشد.

کلیه کیف و کفش های به کار رفته در این فروشگاه از بهترین نوع چرم کشور ترکیه و قالب های به کار رفته در کلیه کفش های محصول کشور ایتالیا و با امکان سایز بندی نیم شماره میباشد و همچنین از بهترین و مرغوب ترین یراق آلات چین و سایر کشورها میباشد که کلیه محصولات چرمی این کارخانه به صورت دست دوز تولید می شود که حاصل کار دست صنعتگران ماهر به همراه جدیدترین تکنولوژی صنعت چرم دنیاست.

شرکت چرم شانی تولید کننده انواع کیف و کفش چرم دست دوز با به کارگیری تجارب مجرب ترین مهندسان و دوزندگان این صنعت درزمینه طراحی برندهای روز دنیا در کشور است که کلیه فرآیندهای تولید کیف و کفش تا محصول نهایی و کنترل کیفی را در محل کارخانه متمرکز نموده و محصولات تولیدی را به طور مستمر و به صورت مستقیم به بازار مصرف عرضه می نماید تا امکان نظارت پیوسته متخصصان جهت تولید محصولی با استانداردهای بالا را فراهم می آورد.

شرکت چرم شانی به عنوان تولید کننده سرآمد صنایع چرمی، رابطه صمیمی با مشتریان خود دارد و برای پایداری این رابطه دوستانه مزایای متفاوتی اعم از ضمانت تعمیر وامکان دوخت سفارشی کیف و کفش برای آنها در نظر می گیرد و خدمات خود را با افتخاربه هموطنان و مصرف کنندگان کالاهای تولیدی خود عرضه می نماید.